Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan helyet Budapest...

Superman91 kérdése:

Ismertek olyan helyet Budapesten, ahol az OTP szép kártya szálláshely zsebéből is lehet étkezni? Tudom, hogy a szálláshelyek éttermei részben ilyenek, de nem bemenni szeretnék és asztalfoglalással enni, hanem elvinni pl.

Figyelt kérdés
Őszintén szólva zavar, hogy nem tervezek utazni meg wellnessezni és áll rajta a pénz, sokkal szívesebben kajálnék belőle egy ideig úgy, hogy el is tudom vinni, nem ott helyben díszvacsorázgatni. Lényegében jó lenne úgy használni, mint a vendéglátás zsebet, ha van erre alkalmas hely, amit ismertek. Köszi! :)

2019. nov. 8. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi strandra használjuk. A fürdők minden zsebet elfogadnak. De ha van más ötlet én is kíváncsi vagyok. Szállásra nekem sem kell, ahhoz túl kevés, a szép kártyás szallasok nagyon drágák.
2019. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Tudok két helyet, de mindkettő nagyon messze van. Az egyik Pomázon, annak nem tudom a nevét, de már rendeltem onnan, a másik Kiskunhalason a Sóstó csárda. Ilyen érdekelne engem is Pesten.
2020. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!