Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek bemehetek a...

Szerintetek bemehetek a Postára a csomagomért, ha nem tudtam átvenni, amikor jött a kézbesítő?

Figyelt kérdés
Próbáltam telefonon elérni a helyi postát, hogy informâlódjak de semmi. Állandóan kisípol. Nem értem, hogy miért adnak meg telefonszámot...

2019. nov. 14. 12:27
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A következő napon már mehetsz érte. Aznap nem valószinű, mivel a kézbesítő nem fog tőled egyenesen a postára rohanni leadni az át nem vett csomagot. Csak nap végén.
2019. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mennék, zárás előtt. Így legalább biztos, hogy kézhez kapnám, mivel holnap is dolgozok és aki nálunk van bejárónő nem mindig veszi észre ha jön. Ráadásul elég fontos lenne...
2019. nov. 14. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A csomag online nyomkövethető a sorszámmával .
2019. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt irtak hogy a postan van a kezbesitonel. En mar hazajottem, de amilyen "szerencses" vagyok mostanaban, biztos hogy elment mar. De fel se hivott volna a futar se. Mindegy, varok turelmesen a nap vegeig es akkor hatha szemelyesen at tudnam venni. Az lenne a legjobb.
2019. nov. 14. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

ahogy más is írta, minimális az esély arra, hogy a kisérlet napján át tudod venni a postán, inkább másnap.


régebben én is megpróbálkoztam, zárás előtt, este 7 körül odamentem(másodjára, mert már aznap voltam, csak akkor elküldtek ugye, hogy még nem ért vissza a postás, aki elvitte), és hát még akkor sem tudták odaadni...úgyhogy másnap harmadjára is bementem...szóval hidd el(bár már gondolom túl vagy a próbálkozáson), hogy nem sok esély van rá ilyen hamar.

2019. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott tegnap, köszi!
2019. nov. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!