Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet Ebayen fizetni lejjel is?

Lehet Ebayen fizetni lejjel is?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szeretnék venni egy terméket Ebayről de az ár euróba van megadva tudok fizetni lejjel?Bocs ha hűlye kérdésnek hangzik, 16 éves vagyok.

2019. nov. 28. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

E-bay-en jellemzően paypal-lal tudsz fizetni.

Paypal fiókod van?


Ha nincs, regisztrálsz és lesz. Ezt vagy összekötöd a bankszámláddal, és onnan vonják le a pénzt, vagy a másik lehetőség, hogy utalsz a paypal számládra valamennyit, és úgy fizetsz.

Én forintot utalok, majd a PP fizetéskor átváltja.

Nyilván nem a legelőnyösebb árfolyamon, de én apróságokat rendelek csak, pár forintot vesztek vele.


Mivel Hongkong-ból, Kínából rendelek, elhiheted, hogy nem fogok nyitni egy ---hát, nem is tudom, milyen számlát, nem tudom, mi a pénznemük. De lehet egyszerűen csak devizaszámlának hívják.

Amíg nem több százezres értékben rendelsz, addig szerintem maradj a saját pénznemednél. A többit a bank és a paypal megoldja.

2019. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a rám szakított időt
2019. dec. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!