Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni az...

Jehslo kérdése:

Hogy lehet megszüntetni az akaratlan átutalást?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 1 hónapja mindenáron meg akartam keresni egy könyvet, és hülye voltam, és egy hülye oldalra (FunPlough) regisztráltam is, és tagnak fizettem be magam, de a könyvet így sem tudtam megszerezni...

Nem rég láttam, hogy ez az oldal 12 ezret levett a bankszámlámról!!!

Tudom nagyon hülye voltam, de mégis, hogyan tudom ezt a problémát kezelni?



2019. dec. 2. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Sehogy, senki nem kényszerített rá. Megadatad a kártya adatokat.
2019. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kártya letiltásával?
2019. dec. 2. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de több szempontból fogalomzavarban szenvedsz és ezt nem kötözködésnek írom, hanem azért, hogy ráébresszelek valamire.

Azt írod:


"Hogy lehet megszüntetni az akaratlan átutalást?"

Majd ezt:

"...regisztráltam és tagnak fizettem be magam"


Szóval ez egyrészt nem átutalás, hanem KÁRTYÁS FIZETÉS, ahol TE ADTAD MEG a kártya adatait. Ezzel hozzájárultál ahhoz, hogy BÁRMIKOR leszedhetnek a kártyádról pénzt - hiszen tagnak jelentkeztél (ahol nyilván van havidíj)


Száz szónak is egy a vége - ez se nem átutalás, se nem akaratlan - max figyelmetlen voltál.


És igen, a kártya letiltásával megakadályozhatod, a későbbiekben, de előtte feltétlenül szüntesd meg a tagságodat is, különben a végén még tartozásként fogják számon tartani és később behajtják.

2019. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. dec. 2. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A weboldal beállításainál biztosan van olyan, hogy tagság megszüntetése. Én Scribddel jártam hasonlóan, mert nem vettem észre, hogy 2x kell kattintani a tagság lemondásához, szerencsére csak 2-3 ezer Ft-tal húzott le.
2019. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!