Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet még jobban spórolni...

Hogy lehet még jobban spórolni? Valami gyűjtési rendszer létezik?

Figyelt kérdés
Már mindenen spórolok, hogy egy év alatt legalább 600 ezer forintot össze tudjak hozni, szó szerint, cipőt addig hordok, amíg le nem szakad, tojáson élek, nem nassolok feleslegesen, nincsenek felesleges kiadások, de ez még így sem elég. Nincs valami olyan dolog, amin még jobban lehetne spórolni? Egyáltalán milyen spórolási rendszerek vannak? Naponta/hetente mondjuk mennyi kell félretenni, stb...

#spórolás #lóvé csi csi csi csing csing
2019. dec. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha már nem tudsz min többet spórolni, de szeretnél még, akkor jön az, hogy keress több pénzt.
2019. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hedvigg válasza:
29%

Akiknek sok pénzük van, azok nem spórolnak, egyszerűen dől nekik a lé, persze úgy hogy másokat kihasználnak.


Vegyünk egy példát, van egy cég akinek az igazgatója nagyon sokat keres, neki nem kell spórolni.

A dolgozóknak meg alacsony fizetést ad, mert ugye elvégzik annyiért is a munkát. Ők hiába spórolnak, úgyse lesz belőle semmi :D

2019. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ne egyél, élj a fényből, és költözz ki egy barlangba, így nem lesz rezsi.


Komolyan, mit lehetne erre mondani? Van egy szint, ami alatt már nem lehet spórolni. Inkább azon járjon az eszed, hogy mivel kereshetnél többet.

2019. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi hogy 1,5 millió forintot tudok félre tenni évente, de abban hasonló hogy ebből se lesz soha semmi, vagy 20 évig gyüjtök és akkor talán lesz egy lakásra való, hurrá ... :D
2019. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Évi 600 az csak havi 50. Ha ennyit nem tudsz kényelmesen félrerakni havonta akkor keveset keresel. Válts munkahelyet.


Amúgy a tojás az szerintem nem olcsó(ár/kalória tekintetében), szóval azt a részt nem értem.

2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
A tojásnál a zab, rizs,bab stb olcsóbbra jön ki. Én joghurtot szoktam csinálni kb 1 liter jön ki annyiból amennyiért a boltban kapsz 250-400g-ot, és a zabbal tök jó reggeli. Ha magadra mosol akkor bolti öblitö helyett használhatsz ecetet aminek literje 150 forint és vízzel keverve kapsz ebből 2-3 liternyit. Mosószer helyett használhatsz vadgesztenyét vagy ha nem okoz semmilyen tünetet akkor borostyánt mert mindkettőnek magas a szaponin tartalma, csak össze kell gyűjteni ingyen.
2019. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ár/kalória tekintetében lehet hogy jobb a rizs de ár/fehérjében a tojásnál csak az akciós tojás a jobb :) Én örülök, hogy a kérdező a kalóriáknál eggyel előrébb jár és a tápértékeket is figyelembe veszi, kisebb eséllyel cseszi szét az egészségét évi 600 000 Ft kedvéért.

(Ne, ne gyertek azzal hogy a rizsben is van fehérje. Van, de ha rizsből fedezed a fehérjeszükségletedet, annyi szénhidrátot viszel be "mellékesen" amit később megbánhatsz...)

2019. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerezz ledes körtéket, ha osztogatják, kérj karcsinyra vagy vegyél ha nagyon-nagyon akciós. Porszívó helyett söprű, fölmosó, mosás géppel csak ha nagyon muszáj -> villanyszámla 1500 Ft (ha gázbojler van)
2019. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!