Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Keresetpótló juttatást mikor...

Keresetpótló juttatást mikor utalják?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra járok a munkaügyin keresztül, azt mondták, decemberben dupla pénzt kapunk. Gondoltam is, hogy majd egyben, de ma csak az egyik havi, a novemberi érkezett a számlámra. Van rá esély, hogy 20.-áig megérkezik a többi is? Sajnos nem vagyok jó anyagi helyzetben, ha esetleg nem érkezik meg addig, ki kell találnom, hogy eszem, vagy a számlàkat fizetem-e be.

2019. dec. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A "dupla pénzt kapunk" az nem azt jelenti, hogy 2 havi pénzt fogsz kapni (egy havi pénzt pluszban), hanem azt jelenti, hogy amit eredetileg január elején kanál meg, azt a 2 ünnep között fogod megkapni.
2019. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod előszeretettel terjesztik (előző vagyok) a nép megvezetésére, hogy augusztusban dupla családit kapnak a családosok, az iskola miatt, ami ugyanúgy azt jelenti, hogy megkapja az augusztusit, meg még augusztusban aa szeptember elején esedékest is (az iskolakezdés miatt) - aztán majd október elején megy a következő.

Nincs ingyenpénz, csak így sokkal jobban hangzik, hogy duplát utalunk - sokan meg elhiszik - sajnos ezek szerint Te is :-(

2019. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, de mindenki mást mond. Az egyik azt, hogy 20.-áig megkapjuk, mert a decemberi hónap bérszámfejtését 16.-án csinálják meg, a másik azt, hogy a 2 ünnep között, szóval már belekavarodtam. Sőt, kedden valami olyasmiről is szó volt, hogy már ki is lett utalva, ezért nem értem. Idén nem egységesen akarják ezeket kiutalni? Karácsony előtt?
2019. dec. 12. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hittem el semmit, tisztában vagyok vele, hogy januárban nem kapunk semmit, mert a decemberi hónapot “előrehozottan” kifizetik, az ünnepre való tekintettel. Engem az érdekel, hogy jövő péntekig rajta lesz-e a számlámon, de ugye erre sajnos hivatali személyek is csak néznek, mint hal a szatyorban.
2019. dec. 12. 18:11
 5/6 anonim válasza:

Kérdező, te megkaptad-e már? Elméletileg nálunk dec. 23-án mindenki megkapta, de ketten (engem is beleértve) hiába számlára kértük még most sem kaptuk meg.

Felhívtam őket, hiszen előző hónapban is ugyan ez volt a helyzet, de elég idegesen azzal zárta a beszélgetést a hölgy akivel beszéltem, hogy ő nem tud semmit, menjek be oszt ott érdeklődjek. Jelzem, normálisan nem is hagyta, hogy végig mondjam a mondandóm...

2020. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maya428 válasza:

Sziasztok.

Általában mikor utalják ki a kerpotot?

Életemben először járok tanfolyamra, és novemberben kezdtem ezért nincs viszonyítási alapom.

Köszönöm, ha válaszoltok.

2020. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!