Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyelsz a rendre a papírpénzek...

Ügyelsz a rendre a papírpénzeknél?

Figyelt kérdés

Mennyire tartod rendben a pénztárcád? Mindig egyenesen, esetleg sorba rendezve, ugyanolyan oldalukkal lefelé/ felfelé vannak a címletek, esetleg összehajtva ahogy sikerül, netán csak begyűrve?

Érdekel ez egyáltalán, vagy teljesen mindegy/ nem zavar ha káosz van a tárcádban. (nyilván csak ha van).



2019. dec. 12. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Már nincs tárcám, de amíg volt, addig is hiába raktam benne időnként rendet, és fogadtam meg, hogy na ezentúl nem csak beledobálok mindent, sosem sikerült betartani hosszú távon 😅
2019. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarra, fejjel felfelé, címletenként sorba
2019. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs rend benne.
2019. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen sorban, ahogy először írtad. Ha fizetésnél sietek épp, van, hogy csak félbehajtva begyűröm, de otthon rendbe rakom. Kicsit mondjuk kényszeres vagyok a rendet illetően, ezt nem tagadom.
2019. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs pénztárcám, a zsebembe hordom a 20 ezres kötegeket. Arra nagyon vigyázok, hogy ne legyen gyűrődés rajtuk.
2019. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pont mint az egyik válaszoló: fajtánként, emelkedő címlet-sorrendben vannak a tárcámban. Ha összekeverednek, otthon rendbe rakom. Így látom csak át, mennyi pénz van nálam :)
2019. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy átlag hónapban szerintem húszezer forintnál több készpénzt nem használok. Alapelvem, hogy pusztuljon az összes olyan szolgáltató, aki nem fogad el kártyát, szóval maximum apróságokra, borravalóra szokott lenni nálam kp, a többi kártyával megy.
2019. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fizetek papírpénzzel ha mondjuk 100,101,102 forint a végösszeg, mert akkor lefele kerekítenek. 103,104 forintot kárytával fizetek.
2019. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!