Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok foxpostnál...

Hogyan tudok foxpostnál üzleti partnerként csomagot feladni?

Figyelt kérdés

Tömeges csomagfeladásnál letöltöttem a minta excelt, de nem világos, hogyan töltsem ki, nem találok semmit az oldalukon. Mi az az egyedi vonalkód és referencia kód, azt honnan szedjem elő?

Bárki lehet üzleti partnert, akkor is, ha heti 5-6 csomagom van csak?


2019. dec. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Elolvasod a partnerszerződésedet és meglesznek a válaszok!
2019. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs szerződés..
2019. dec. 13. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2 kattintás volt megtalálnom, hogyan lehetsz üzleti partner.

Vállalkozó vagy? Ha igen, akkor regisztrálj itt:

[link]

2019. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogyan lehetek üzleti partner... értelmezz.
2019. dec. 13. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

:D :D

"Bárki lehet üzleti partnert, akkor is, ha heti 5-6 csomagom van csak?"


De AZ IS volt a kérdés...


"Szeretem" az ilyen kérdezőket, akinek megpróbál az ember segíteni, aztán még én vagyok kioktatva.


Amúgy szívesen :-)

2019. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tényleg értelmezési problémáid vannak. :D

Arra válaszoltál, hogy hogyan lehet üzleti partner valaki. Ezt nem kérdeztem. Látom, hogy regisztrálni kell..

Azt krédeztem elsősorban, hogy üzleti partnerként hogyan kell csomagot feladni, az excel kitöltésénél honnan írjak be referencia kódot és vonalkódot, bár gyanítom a rendszer generál, de akkor sem telejsen világos, mi a sorrend, mit hogyan. Illetve azt kérdeztem, heti 5-6 csomaggal is lehet-e az emebr üzleti partner. Erre sem kaptam választ az általad küldött linken.. de gondolom mivel csak reisztráció van, ezért nem nézik, mennyi a csomag, ezért is nem ez a fő kérdésem.

2019. dec. 13. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező az látszik, hogy tapló emberke vagy, erőteljes narcisztikus beütéssel, de OK nincs ezzel semmi bajunk :)


Kaptál egy linket is, a szöveges válasz nem volt megfelelő számodra és ha nem lettél volna lusta egy picit lejjebb görgetni, akkor ott találtál volna egy ábraszemléltetést is az egyes lépésekhez. Javaslom görgess lejjebb és kövessed az ábrás lépésmagyarázatot!

2019. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!