Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A konzolvilágban a "bankkátya"...

A konzolvilágban a "bankkátya" Igényléséhez kell felnőtt, ha nem multam el 18?

Figyelt kérdés
Már régota gondolkodok rajta, de nem találtam választ. Mivel messze lakok az üzletől, nem szeretnék azért órákat buszozni hogy meg kérdezzem. Még nem múltam el 18, akkor kell hogy szülő igényelje a kártyát? Előre is köszönöm a választ.
2019. dec. 22. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi a teendő, ha még nem múltam el 18 éves?


Ha még nem múltál el 18 éves, de már elmúltál 14 akkor regisztráltathatod a kártyádat egy képviselővel, aki alapestben az egyik szülőd, hogy felelősséget vállaljon a vásárlásaidért. Ha még nem múltál el 14 éves, akkor se aggódj mert attól még a kártyát tudod használni a Konzolvilág boltjaiban.

2019. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi😅
2019. dec. 22. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell
2019. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!