Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 évesen 500-700. 000Ft-ot...

19 évesen 500-700. 000Ft-ot hogy lenne a legjobb befektetni, ami rövid időn belül hoz pénzt?

Figyelt kérdés

Az állam papíron kívül.

Buta válaszokból nem kérek,

A válaszokat előre is köszönöm



2019. dec. 25. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Sok mindentől függ.


De első sorban érdemes olyanba befektetned, amihez van érzéked s értesz is hozzá.

+ Sose egyből a tetejére akarj ugrani a dolgoknak, hanem fokozatosan építsd fel.


Kérdéseim:


Tanultál-e valamit, amihez értesz is?

(Nem kell feltétlen papír róla)


Mikhez értesz? (Legyen az komolyabb hobbi is akár)


Mi lenne az amit munkaként is szívesen csinálnál?


Mi a célod? Vannak-e céljaid?


"Sok pénz" - az nem igazi válasz.

Rengetegen naívan álmodozva ezt a választ adják, de abba bele se gondolnak mi áron, hogyan, miképp s élveznék-e...


A válaszaid privát üzenetbe várom 🙂

2019. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

[link]

[link]

Nézz szét a Minneren. Rengeteg ötlet van.

2019. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Tedd félre, később jól jön.


Én magamba fektettem, ahogy az előző válaszolók is javasolták és nem érte meg.

Oké hogy tanultam nyelveket, de nem találom előnyét.


Házvásárlásnál pedig pont jól jött volna, mert 1 évvel előbb meglett volna az önrészem.

Később kaptam meg a hitelt, addig is fizethettem az albit, illetve 1 évvel tovább fizethetem a kölcsönt.


Kérdezem én, megérte?

Szerintem nem. :)

2019. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Két terület van, ahol ekkora összeggel valóban érdemes kezdeni valamit.


1. Tőzsde / forex egy jó és megbízható brókercégnél. Reális és biztonságos cél lehet egy év alatt megduplázni a tőkéd. Mindezt otthonról, egy szál laptoppal.


2. Csatlakozni a legjobb network marketing-céghez, s felépíteni egy nagy üzletet. Több előnye van, amellett, hogy pénzt keresel (eleinte havi 100e és 1M között, később akár havi több milliót is), rengeteg olyan szakismeretre tudsz szert tenni, ami életed során előre fog vinni. Megtanulod az értékesítés fortélyait, a vállalkozás titkait, s már néhány hónap alatt hatalmas kapcsolati tőkére teszel szert, ami magában hordoz egyéb karrier- és vállalkozási lehetőségeket is.


"Kriptovalutákat" úgy általánosságban kerüld (tőzsdén is), nem ekkora tőkére vannak kitalálva. Tőzsdén érdemes egyébként, de inkább csak pár milliós háttérrel.

2019. dec. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!