Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyibe kerül az...

Körülbelül mennyibe kerül az USA-ba elküldeni egy kb. 0.4 kg-os,10x8 centis csomagot elküldeni?

Figyelt kérdés

DHL-nél keresgéltem de vagy én nézem rossz helyen vagy irreálisan magasak az árak, fél kilós csomaghoz ilyen 20 ezer fölötti értékeket ír, ami nonszensz lenne, de lehet rosszat nézek vagy rossz valutában stb. Már csak azért is, mert amit rendeltem én az USA-ból (játék) az tokkal vonóval szokott lenni 3-4-5 ezer ft, nyilván nem érné meg az eladónak ha 20 ezer lenne csak a szállítás, nem adná 4 ezerért külföldre...

Szóval most főleg személyes tapasztalatra lennék kíváncsi, 1 db, fél kiló alatti, kb 10cm x 8cm x 6cm csomagot (tehát ilyen zsebszámológép méretet) USA-ba mennyiért visznek el? Csak nagy vonalakban, az arány számít, mert nyilván ha tényleg 20-30 ezer akkor felejtős.



2020. jan. 2. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar Posta - levélküldeményként ajánlva, 4-5000

[link]

2020. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jót néztél.

8-10 ezerről indul.

2020. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Csomagot levélküldeményként? :D

#2 Ez most komoly? Akkor valaki azt meg tudja mondani hogy lehetséges hogy USA-ból szállítási díjjal együtt 3800 Ft-ért veszem rendszeresen a figurákat, és ők is DHL-lel küldik?

2020. jan. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!