Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem velem van a baj ugye?

Nem velem van a baj ugye?

Figyelt kérdés
A munkamelyemen fel szeretnék mondani mert nem tetszik ahogy a főnök meg a kolega viselkedik velem 1 éve vagyok csak a szakmában de már elvárnák hogy mindent tudjak és mindent jól csináljak van olyan hogy el se mondják a feladatot csak csináljam meg folyton ordibálnak hogy elrontottam valamit meg hogy még ezt se tudom folytonos a kapkodás folyton bunkók még el se kezdődik a munkaidő de már elküld hogy dolgozzak(15-20) percel 8 elött.A fizetés is csúszni szokott de az a legkevesebb az ahogy viselkednek sokkal idegesítőbb.Már beszéltünk egyszer erről a főnökkel de az jött le hogy ez az én hibám és hogy rugalmassabbnak kéne lennem. Köszönöm aki elolvassa és válaszol.

2020. jan. 4. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen helyről dobbantani kell de gyorsan.
2020. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt nem tanultad meg a feladataidat???🙄🤦‍♀️
2020. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi a munkaköröd, de az azért tényleg elgondolkodtató, hogy 1 éve vagy egy szakmában és még nem tudtál megtanulni dolgokat. Ott akkor vagy nem Neked való az a szakma, vagy Veled van gond, nem találod fel magad, stb.

Megírnád, hogy mit dolgozol?

2020. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Asztalos vagyok és mindig mást kell csinálni
2020. jan. 4. 11:18
 5/9 anonim válasza:
56%
Nincs veled semmi baj. Nem érdemled meg hogy durván banjanak veled. Lépj valamit, valamerre.
2020. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De gondolom asztalos munkán belül kell más-más munkafolyamatokat csinálnod.

Hááát... szerintem sem oké valami, ha egy év alatt nem tanultál be.

Mert ugye az sem állja meg a helyét, hogy 1 éve vagy a szakmában, hiszen évekig tanultad.

A szakmai gyakorlat is ide számít, hiszen ott is asztaloismunkát végeztél.


Munkáltatóként én sem tudnám tolerálni, hogy ha egyik héten fiókokat kell összeraknod, másik héten meg fát csiszolni, és ez egy év után is problémát okozna.


minek vagy ott 20 perccel munkaidő előtt? Főleg úgy, hogy gondolom már átöltözve, munkára készen. Nem kell bemenni, nem kell átöltözni ennyivel hamarabb.


Gondolom azért ingerültek, meg azért küldenek el hamarabb dolgozni, mert a napi munkaidődet sem töltöd ki hatékonyan. Nyilván ha azt sem tudod, mit kell csinálnod, vagy rosszul csinálod, akkor nem vagy hatékony, hanem téblábolsz, nézelődsz, hogy hogy is kéne.

Elhiszem, hogy egy év után ez másoknak szúrja a szemét.

Saját szakmádban azért 3-6 hónap után önállóan kéne dolgozni.

2020. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi hogy nem ez eggyik héten ezt csinálom amásik héten meg azt hanem az egyik orában fürészelek félorával késöbb élzárok egy óra mulva megin mást kell csinálni nincsenek összefüggő feladatok. Ritka azt amikor félnapig ugyan azt kell csinálni.Ha meg elkezdek valamit csinálni akkor jönnek hogy nem jó aztán egyböl kiveszik a kezemböl pedig csinálnám ha rendeseb meglenne mutatva.
2020. jan. 4. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyárban vagy vagy műhelyben?

Ha egy nagy gyárban, akkor inkább próbálj meg keresni egy idős, vállalkozó szakit, aki megmutatja Neked a szakma csínját, bínját és hajlandó istápolni - ha talász, akkor lépj ki a gyárból.


Ha viszont vállalkozásnál vagy, akkor nincs jó ötletem, mert ott tényleg nem lehet "tökölni", ott termelni kell.

2020. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az utóbbi kommented még inkább megerősített a véleményemben.

Tehát nem hetek-hónapok telnek el, hanem órák.

Tehát egy-egy folyamattal gyakran találkozol, és általában rövid ideig kell csinálni.

Így egy ilyen szakmunkát igazán lehet gyakorolni, mindent csinálsz.

Nem értem, mit vársz, hogy mondják el a feladatot. Mit mondjanak el rajta?

Hogy mit kell csinálni, azt tudod. Hogy hogyan, azt meg elvileg megtanultad, hiszen van róla egy szakmunkás bizonyítványod.

Illetve ott vagy 1 éve.

Írtad, hogy miket csinálsz, de ezeken mégis mit mutassanak meg? Vagy hány hónapig szeretnéd egyhuzamban csinálni, hogy azt tudd mondani, mostmár meg tudod csinálni normálisan?

szerintem ez így teljesen oké egy üzemben, hogy néhány óránként váltás van, legalább nem őrülsz bele az unalomba.


Én továbbra is azt mondom, ez így nem oké, hogy 1 év után, egy szakmunkás papírral a kezdeben gondot okoz a munkád.

2020. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!