Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wish-ről mi a véleményetek?

A wish-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék de nem tudom hogy biztonságos-e

Annyi pénzt vesz le a kártyárol amennyi a temék es a posta költcség?

Mer 4 db szék összesen 2 usd


2020. jan. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Több tízmillióan használják tehát nyilván NEM biztonságos.


Annyit vesz le amennyi ki van írva kőtccségnek a képernyőre.

2020. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit vesz le, amennyit a vásárlás végén az összesítésnél látsz (pár forint eltérés lehet az eltérő árfolyamok miatt).

Én személy szerint innen nem vásárlok, mivel kamuznak az árakkal, nem létező akciókat kreálva (500 forint értékű terméket elad 2 ezerért úgy, hogy fölé írja áthúzva, hogy 20 ezerről van leárazva). Vagy épp kifizetéskor derül ki, több tízszer annyiba kerül a termék, mert a találati listában csak egy részegysége árát tüntetik fel, és amikor kiválasztod a tényleges terméket, akkor jelenik meg az igazi ára. Vagy mert tele van gagyi, hamisított termékkel.

Én mondjuk elgondolkodnék, hogy vajon mennyit érhet (minőség, élettartam) az a 4 darab szék, amit legyártottak a világ másik felén, és repülővel átdobva végül a házadig vagy postádig kiszállítják 600 forintért.

2020. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Filléres csetreszeket lehet onnan rendelni, de elég sok olyan dolgot hallottam már hogy nem olyan volt amit kihoztak minta képen, xy telefonra való telefotok rohadtul nem a telefonra való volt, rossz méretet küldtek stb...
2020. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kismilliószor vásároltam már a wishről. Teljes mértékben megbízható. Nem tetszik benne, hogy extra olcsón hirdetik a cuccokat, de a szállítási költség meg sokszorosa az árnak, így a végösszeg már nem szokott tetszeni. Ezért szoktam az ebayről rendelni inkább, ugyanazok a termékek. Wish erőssége, hogy a vásárlók feltölthetik a kapott termékek képét, így sokszor látom, hogy az eladó által hirdetett termék a valóságban gyengébb minőségű.
2020. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szállítási költségnek feltüntetett ár is egy átverés. Kínából rendelve neked nincs szállítási költséged, mert az állam úgy támogatja az exportot, hogy az eladók postai díját átvállalja. A Wish-en úgy nyomják le látszatként az árakat, hogy postaköltségként tüntetik fel. Az emberek pedig beveszik, mert kedvezőbbnek tűnik tőle az ajánlat (pszichológiai trükk).

Míg az 500 forintos termék + 300 postaköltség rosszabbul hangzik mint a 800 forint + ingyen szállítás, a valóság továbbra is az, hogy te 800 forintot fogsz fizetni érte mindkét esetben.

2020. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!