Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek nincs lakása itthon,...

Akinek nincs lakása itthon, tudna adni tippeket hogyan boldogul a megélhetéssel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Hagyd már a hisztit, csak ezért írtad ki a kérdésed? Honnan tudjuk, hogy milyen az életed ha nem írod le?


Albérlet? Az nem jó.

Tanulj? Az sem jó.

2020. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Munka mellett kel tanulni értelemszerűen.. ha eddig, míg az állam eltartott az adófizetők pénzén 10+ éven keresztül nem tetted.
2020. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tartott el az állam.
2020. jan. 4. 20:16
 14/16 anonim válasza:
élj a szüleidnél és tanulj. ösztöndíjat kaphatsz, azt ha nem vered el cigire, akkor meglesz egy idő után. Aztán majd úgyis örökölsz. 34 vagyok, én úgy oldottam meg anno, hogy 19 évesen elköltöztem egy kislakásba, kb 25-30 misi, abban eléldegéltem, csajoztam, buliztam, egyetemre jártam, és utolsó szemeszter előtt összegyűlt annyi egy kis raktáros melóból meg mekiből, hogy vehettem egy rendes lakást. Aztán lett programozói állásom, havi 970 nettó. 5 év és gyönyörű kertesház. De ha nem tanulok!!!!! És most figyelj! Ha nem tanultam volna, akkor nincs meg az állás, felvettek volna nettó 210-ért egy irodába. Ennyit eeről. és el van cseszve az életem. De most már minden rendben. Tanulj! MINDENKÉPPEN TANULJ! Felét nem fogod használni, de azt a felét a papír fogja alkotni. Mi a jegy egy jó állásra.
2020. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"S amíg tanulok miből élek meg okostojás utolsó?"


Diákhitel, ösztöndíj, diákmunka

2020. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy Kérdező? ha 16-körüli, akkor még felesleges ezen gondolkodni, vagy épp az a gondod, hogy nem tudsz megélni, mert egyetemista vagy, az is más.
2020. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!