Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan weboldalt ahol...

Tudtok olyan weboldalt ahol lehet biztonságosan game accountot eladni és venni?

Figyelt kérdés
Például ha veszek valamit akkor valakinek előbb oda kell adnia a pénzt, vagy az accountot. Persze ha valaki odaadja előre az accountot, semmi garancia, hogy megkapja a pénzt, vagy fordítva is igaz ez.
2020. jan. 8. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előbb a pénz, utána a jelszó.
2020. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az egész mutatvány egyezik minden ilyen account szolgáltatót szabályzatával, így nyilván senki nem foglalkozik ezzel komolyan. Ha átvágnak ilyennel, így jártál.
2020. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt a mondatot nem tudom értelmezni-->Az egész mutatvány egyezik minden ilyen account szolgáltatót szabályzatával



$zerintem megoldani az ilyen eladásokat úgy lehetne, ha lenne egy bíráló megbízható fél, akinek elküldik a pénzt meg az accot.


Az nagy ökörség valakinek előre elküldeni a pénzt, meg előre odaadni az accot pont akkora ökörség.

2020. jan. 9. 09:31
 4/16 anonim ***** válasza:

"Az egész mutatvány egyezik minden ilyen account szolgáltatót szabályzatáva"



Bocsánat, NEM egyezik.

Tehát minden ilyen szabályzatába benne van, hogy az accountot eladni, átruházni stb.. tilos. Ha ezzel átvernek, akkor ők szóltak, mossák kezeiket.

2020. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"ha lenne egy bíráló megbízható fél"


Hogy lehetne egy megbízható fél, aki olyan tranzakcióhoz assszisztál, ami mindenhol tiltott?

2020. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Figyelj tiltott? A játékok készítői tiltják csak nem? Nincs erre jogszabály nem?
2020. jan. 9. 09:47
 7/16 anonim ***** válasza:

A felhasználói feltételek tiltják.

Olyan, mint hogy nem szabad bele hugyozni a medencébe az uszodába, nyilván nem zárnak érte börtönbe, de mondjuk elzavarnak. na érted. :D

2020. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jaa szóval ezért bannolhatnak a játékból, azoknál a játékoknál amibe ez benne van a felhasználói feltételekbe.

Mondjuk ez olyan bizarr.

2020. jan. 9. 09:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi benne a bizarr? Megmagyaráznád?


[link]

2020. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2003-2004-ben egyetemen ebből éltek sokan (nekem is jött pár ingyen ebéd, utazás, szobabérlés), diablo karikat felhúztuk lv99-re és elvitték 5000-ért, majd 4e később leesett 1500-ra és rajtunk ragadt vagy 20db


Warrock-on 100 000 kill-re adtak 100eurót, egyetemi gépteremben 11 gépen beléptünk, majd 1 karival öltük a másik oldalon levő 6-ot, közben a "munkatársak" nyitottak másik szobát és ott is farmólas ment.

30-34 kill/perc = 410Ft-os órabér


Modernizáltunk OPK hack és automata megjelenés AFK gépeken, 180 kill/perc =2500Ft-os órabér


Lv60-as karikat 300-500-ért vették, ezek voltak az AFK karakterek közel milliós döglésszámmal, mellékterméke az előző folyamatnak.


2009-ben megjelentek a killbotok egyetlen gépen 1 óra alatt 1 000 000kill-t generált, megölte a föld összes farmját! A hack vip volt letöltőszám közel 300e ember és csak 10-20 euró volt a progi, így megszűnt az igény a manuális farmozókra. (Kínában egész városok éltek farolásból)


2009-ben 450 000 accountot b***szarintottak ki warrockról, mára 380-ra esett vissza a gamer bázis és az összes török, german hard core hackol!


Crysis 2-öt nem védték be 2012-ben és bárki csinálhatott több accountot 1 regről, majd ezekkel lehetett csencselni, nem volt OPK így 10 000killért ellehetett kérni 80-100eurót, ami 12-14 órába telt 2 gépről, ami nem rossz mellékes munka után 1-2 óra minden nap, vagy extra összegért péntek estéről szombat reggelre :)

Itt is megjöttek a hackek weapon.ini fileban a fegyver sebzést átírja az ember 30-ról 1000-re, akkor falon át is 1 töltény 1 ölés + dog tag átírva 39-ről 99 999-re, akkor account ki is van maxolva 55-60 perc alatt = minden item, minden skill, max. level


Láttam pár farmert, akik 500euróért cserében felhúzták sokak karakterét, de nem értettem, hogy a fenében, később rájöttem erre az ini trükkre.


Diablo 3-at megvettem 69 euróért, első nap eladtam rajta néhány itemet 50 euróért = 4 órám volt a gaméban saját karin, nem volt netem 1 hetet, munka miatt nem volt energiám gamelni, erre megszüntették a pénzes piacot, buktam 19 eurót!


Starcraft 1-en ha támogattad a csapatunkat jöhettél velünk 3-3-azni 4-4-ezni, de akár felvághattál más előtt, hogy te és az csapattársad lenyomtok akár 4 ellenfelet is.

Olcsók voltunk 1 ebédmeghívás, vagy küldött egy pizzát, ha nem a közelben lakott az illető.


Lassan 7 éve viszont nem igazán gameltem komolyabb szinten, kérdező, ha találsz olyan gamet amit érdemes lehet farmolni, örülnék ha megosztanád velem :)

2020. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!