Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyi pénzből meddig lehet...

Ennyi pénzből meddig lehet kihúzni Szerbiában?

Figyelt kérdés

Kicsit besokaltam mint a karrier, mint a párkapcsolatok terén.

El szeretnék utazni Szerbiába, Vajdaságra, még nem tudom hová, de Szabadka kivételével szinte bárhová ahol van magyarság.


Nem szeretnék nagy lábon élni, csak meghúzni valahol magamat egy ideig, úgy hogy senki se talál meg és lenyugodhatok.


Pénzem nincs sok, kb 300 000 forint.

Ennyiből meddig birnák ott ellenni?

Szállás(legfapadosabb is jó ), kaja, busz oda-vissza, max napi egy kávézás


2020. jan. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónapig max.
2020. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyere Topolyára, az albi olcsó ha találsz ès ha szerény vagy akkor pár hónapig kihúzhatod :)
2020. febr. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerbiai vagyok, ha tényleg nagyon minimálisak az igényeid akkor 3-4 hónapig biztos kitudod húzni, főleg ha egy istenhátamögötti településen bérelsz házat, aztán nyilván ha nőnek az igényeid úgy egyre kevesebb ideig elég
2020. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!