Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az iCentre-től való online...

Az iCentre-től való online vásárlás esetén mennyi idő a házhoz szállítás?

Figyelt kérdés

Raktáron lévő terméket rendeltem, így azt gondoltam, hogy sok más webshophoz hasonlóan 1-2 munkanap alatt (szerdáról csütörtökre vagy péntekre) megjön a futárral, viszont nem így történt. Csak annyit látok az oldalon, hogy a rendelésem "feldolgozás alatt" van.


Írtam nekik pénteken, hogy mikorra várható a csomag, de a jó szokásukhoz híven nem válaszoltak. :(



2020. jan. 12. 21:06
 1/1 anonim válasza:
APR-nek hirdetik magukat (prémium értékesítő) de szerintem egy nagyon szint alatti bolt. Sokszor jártam én is úgy, hogy megrendeltem valamit amit készleten lévőnek mutatott a rendszerük, aztán amikor bementem a boltba, kiderült, hogy valami hiba miatt nem a valós adatokat láthatja az ember. Olvasd el google-ön a véleményeket róluk. Magáért beszél.
2020. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!