Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Footshoprol rendeltem egy...

Footshoprol rendeltem egy cipőt hogy beletudjam tenni a cipofuzot levagtam a cimket rola . Sajnos nagylett ezert gondolom igy nemtudom visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Valami megoldás erre hogy lehetne megcsinalni gondoltam arra hogy összeforrasztom vagy pillanatragaszto, esetleg valaki tud segíteni?

2020. jan. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor "összeforrasztom vagy pillanatragaszto", akkor buktad a cserét.

Ne buzeráld a címkét, csak tedd bele a cipőbe. Már ha méret miatt is cserélnek.

A többit velük kell megbeszélned.

2020. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen méret miatt cserélik viszont aztmondtak sertetlennek kell lennie mind a cimkenek mind a cipőnek ... akkor eleg ha csak beleteszem?
2020. jan. 14. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen címke? Amit azzal a kis fehér műanyaggal kötnek rá? Azt simán vissza teszik. Amúgy 1 héten belül elállhatsz a vásárlási szándékodtól pl a méret miatt. Ez a netes rendelés előnye. Vedd fel a kapcsolatot az eladóval és beszéld meg vele, de vissza kell cserélnie.
2020. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen pont azt vágtam le
2020. jan. 15. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A címke sértetlen, ha jól veszem ki a szavaidból. Csak a műanyag "cérnát" vágtad el ami fogta. No para!
2020. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor köszönöm szépen megnyugtattál!

Picit beparáztam rengeteg hétvégi munkám veszett volna kárba ....

2020. jan. 15. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!