Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miket kell elintéznie valakine...

Miket kell elintéznie valakinek diákmunka előtt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbeszélted az iskolaszövetkezettel, hogy hol fogsz dolgozni és mikor fogsz kezdeni? A szerződéshez szükség lesz egy bankszámlára, és munkakezdés előtt el kell menned üzemorvoshoz. Nem mondták el ezeket, mikor beszéltetek?
2020. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam semmilyen iskolaszövetkezetnél, illetve még bankszámlám sincs. És nyáron szeretnék dolgozni majd. Szerintetek mikor kéne elkezdem keresni munkát nyárra, és elintézni mindent?
2020. jan. 16. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mikor érdemes bemenni, nem tudom megmondani. Én annak idején érettségi után mentem be, és szinte azonnal tudtak munkát adni. Mostanában viszont azt olvasom itt, hogy menj be már inkább pár hónappal előbb.

Addig viszont nem kell semmit intézned. Majd ha lesz konkrét munka, akkor lesz csak a számlára szükség, és majd akkor küld el az iskolaszövetkezet üzemorvoshoz.

2020. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én Fürge Diáknál voltam kis ideig, aztán pedig Diák Navigátornál. Mikor bejelentkeztem akkor kellett mindent kitölteni (beleértve a bankszámla számot is megadni). De lehet h be tudsz iratkozni az nélkül is, csak majd munkavállalás előtt ez miatt még vissza kell menned. Eü vizsgálat is kell, de lehet az adott szövetkezet szerződésben van egy orvossal, akihez tudsz menni.

Én Navis voltam hosszabb ideig, nagyon szerettem őket, segítettek ha volt vmi, és hívtak rendszeresen ha volt munkalehetőség. :)

2020. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!