Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anglia: hallottatok már a...

Anglia: hallottatok már a "marriage allowance"-ról? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kértem nyomtatvanyt hozza, most töltöttem ki, úgy néz ki, megkaphatom. Van itt olyan aki kikérte? Eddig sajna nem tudtam teljes munkaidőben dolgozni, gyerek mellett, nagyszülők nélkül,..most végre sikerult, igy jovore mar nem fogom megkapni, de 4 évre visszamenőleg elméletileg meg kell, hogy kapjuk. 900 font a semmiért, miert ne?!
2020. jan. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a párod nem dolgozik / kevesebbet keres mint az adómentes éves jövedelem, akkor a fel nem használt adómentes rész 10%-át megkapja, és annyival nagyobb összegért nem kell adót fizessen.

Nyilván az egyik félnek dolgoznia kell, kellett ahhoz hogy kevesebb adót tudj fizetni illetve hogy visszatérítést kapjátok az elmúlt időszakra.

2020. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt hogy miért hanem hogy esetleg te ki kérted már Mik a tapasztalataitok? Na mindegy
2020. jan. 28. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ihh, nagyon szívesen és bocsánat hogy segíteni akartam.

Egyébként meg nem igazán tudom hogy mit vársz? Tapasztalt? Mi lenne? Megkapott a pénzt és kész.

Vagy esetleg azt vártad hogy majd itt körbetapsikoljuk a 900 fontodat? Elárulom: a kutyát nem érdekli, mint ahogy az sem hogy látod egy a gyerekedet nagyszülő nélkül. (Hiszen nem ez volt a kérdés ugye)

Szép napot gyökér!

2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy. a tapasztalat alatt azt értettem, hogy meg igényelte e valaki, és meg is kapta, vagy nem Kayla meg.
2020. jan. 29. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jár megkapod, ha nem az azért mert nem jár. Ehhez nem kell sok ész.
2020. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!