Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayről szeretnék rendelni...

E-bayről szeretnék rendelni parókát. Megéri? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
12.99 US dollár, ingyenes szállítással. Ha Hong kong-ból érkezik, akkor kb mennyi idő mire megérkezik? Mennyire biztonságos e-bayről rendelni? Nagyon tapasztalatlan vagyok.
2010. júl. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendeltem már Hong Kongból de csak ruhákat, 5 hét alatt ideért a cucc. Hogy megéri-e az attól függ miféle paróka.
2010. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ára nem rossz, Hong Kongból pedig tényleg sokáig tart a szállítás.. Nekem a tengerentúlról előbb megérkezik, mint onnan. Ha van hozzá alapos leírás, minőségi, sok fotóval és nem zsákbamacska, akkor megéri. Meg fog jönni. Csak ne hogy zsákbamacskát vegyél.
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Adtak hozzá részletes leírást, képek is vannak fennt rendesen szinte minden szemszögből. Csak már kénytelen leszek ebayről rendelni, bejártam egész pestet, de ennél olcsóbban nem találok parókát ami megfelelő is lenne számomra.

2010. júl. 23. 02:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért is megéri egyébként mert ha jól néz ki és neked csak pár alkalomra kell akkor utána vaterán(vagy akárhol) eladhatod 2x ennyi pénzé és még te nyersz rajta.
2010. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!