Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Kötbér kifizetése...

Szerintetek? Kötbér kifizetése kötelező?

Figyelt kérdés
Telekommal kötött szerződést, melyet nem vettem igénybe fél év után egy levél mely 5000 ftos kötbér kifizetésére kötelez. Szóval ezt ki kell fizetni különben dutyi jár érte?

2020. jan. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs adósok börtöne, nem ülöd le a tartozást. A behajtó viszi el, viszont ha behajtóhoz kerül, akkor az 5 ezer forintos tartozásból 30-50 is lesz a végére, mert mindenki ráteszi a költségeit, aki eljár benne.
2020. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem
2020. jan. 30. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Polgári peres tartozásért (kivéve gyerektartás) nem fognak börtönbe csukni. Kiadják majd egy behajtó cégnek amelyik zargatni fog hogy fizess + az ő jutalékát is fizesd meg.
2020. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg építő ipari kötbér nincs kifizetve és nem is lesz soha.

Amikor bíróságra mész, megtalálnak a cigók és fenyegetnek.


Inkább élek vígan és bukom 1 éves fizetésem a szuper ingatlan helyzetben, amit vitya király teremtett!


Szóval én beszoptam a kötbért rendesen, ahogy azt kívánta tőlem az ország vezíre...

2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kifizettem
2020. febr. 1. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!