Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson nem enged hirdetést...

Jófogáson nem enged hirdetést feladni?

Figyelt kérdés
Van rajta tel. hitelesítés, sose volt gondom ezzel, elérkezek az utolsó lépésig (irányító szám megvan) és csak úgy engedne tobábblépni ha a foxpostot beklikkelem. De én nem szeretnék ilyesmit. Ráklikkeltem hátha utána engedi x de nem, hanem további kérdésekkel bombáz a foxposthoz.

2020. jan. 31. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahol véletlenül bejelölhetted az "ingyen házhozszállítást" és talán ahhoz kéri az adatokat?


De ha nem, akkor írj az ügyfélszolgálatnak, mert nekem teljesen ismeretlen a gond amit írsz, pedig rendszeresen használom a Jófogást.

2020. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Ide írj:

ugyfelszolgalat@jofogas.hu

2020. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kihagytál egy lépést, pl termék márkája,ára és akkor nem enged tovább.
2020. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy! :) Köszi újra próbáltam és most már megjelent a "tovább" lehetőség, így már ok. Szerintem valami rendszerhiba van náluk mostanában.
2020. jan. 31. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Örülök, hogy megoldódott!:)

2020. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!