Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomagautomatánál van...

Postai csomagautomatánál van mérethatár?

Figyelt kérdés

Akárhol kerestem neten, sehol se találtam méretkorlátot, súlyt se..

Egy nyomtatót akarok küldeni, de gondolom, az túl nagy lenne, nem?



2020. jan. 31. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Van mérethatár, max. 50 cm lehet a leghosszabb oldala.

Mindjárt megkeresem Neked...

2020. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Itt pontosan leírja: jobboldalt az Ügyfélszolgálat felirat felett van a mérethatár.

[link]

2020. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Viszont, ha nyomtatót akarsz küldni, akkor azt nagyon alaposan csomagold be, támaszd ki, hogy esetleges dobálás esetén se legyen semmi baja - nehogy rossz legyen, mire odaér :-(
2020. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem tudom, mennyire szokásuk dobálni, jól ki fogom bélelni a dobozt oldalt és felül.

2020. jan. 31. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

"Imádom" ezt a gyakorit: több, mint 2 ezer adásvétel van a hátam mögött, számtalan esetet hallottam, láttam már, amikor törötten érkezett meg a termék és az eladót szidták, én felhívom a kérdező figyelmét, adok egy jótanácsot és erre lehúzzák.


Ilyenkor megy el a kedve az embernek a segítéstől.

Még szerencse, hogy a kérdező normálisabb :-)

2020. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!