Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok vásárolni Rossmano áron...

Tudok vásárolni Rossmano áron a Rosmannban, ha nincs kártyám?

Figyelt kérdés
Láttam a Rossmannban, hogy egyes termékekre rávan írva, hogy Rossmano ár és a magasabb ár mellett ott van nagy számokkal az alacsony ár. Na most, ez azt jelenti, hogy mindenkinek ennyibe kerül, vagy azt, hogy akinek van rossmano vagy rossmann kártyája csak nekik és másoknak eredeti áron kell megvásárolni a terméket? Sajnos egyetlen egy eladó nem volt akitől megkérdezhettem volna, a pénztárnál, pedig olyan sokan voltak, hogy nem akartam ilyennel feltartani a pénztárost.

#ár #Rossmann #Rossmano
2020. febr. 3. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs már Rossmanó kártya. Rossmann+ kártya létezik csak, arra tudod regisztrálni a gyereked és akkor igénybe vehető a kedvezmény. Ha nincs gyereked is kamuzhatsz, kutya nem nézi.

De a 10% végösszeg kedvezmény és a Rossmanó ár egyszerre nem lehet!


Pénztárostol kérj kártyát, neten be kell regisztrálni, utána tudod használni.

2020. febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!