Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBAY-en az árunál az van hogy...

EBAY-en az árunál az van hogy Returns not accepted akkor?

Figyelt kérdés

Akkor ha hibás a termék vagy nem érkezett meg nincs jogom visszakérni a pénzt?

Vagy ez csak azt jelenti, hogy az eladónál hiaba reklamálok, ő nem tudja visszaadni a pénzt?

Az ilyen termékeket nem szabad megvásárolni, mert nem kapok rá garanciát?



2020. febr. 10. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Google első találat:


"If the item you received arrived damaged, doesn't match the listing description, or if it's the wrong item, you're covered under the eBay Money Back Guarantee. You can return it even if the seller's returns policy says they don't accept returns."

2020. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már kaptam pénz visszafizetést hibás áruért is, meg akkor is, amikor nem érkezett meg. Amúgy se kell nekik visszaküldeni. Főleg ha kisebb összegről van szó, inkább visszafizetik neked, mint hogy lepontozd őket.
2020. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy nem veszik vissza az árut, azt nem hogy nem kapsz kártérítést. Ha tudod bizonyítani hogy kár ért akkor mindenképpen visszafizetik az árat, vagy az eladó vagy ha ő nem tud/akar/hajlandó akkor az eBay.
2020. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!