Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből csináljak pénzt? Van...

Miből csináljak pénzt? Van tőkém mert össze szedtem magam németországban.

Figyelt kérdés

Szóval szeretném megforgatni a pénzem,de ugy isten igazából nem értek semmihez sem.Egyszerű munkásember vagyok.Lakás vasárlásban töröm a fejem,de az ingatlan ára az egekben vannak.Ráadásul egy lakásvásárlas csak 15-20 év után termelne nekem pénzt,ha kiadnám..


Mások hogy csinálnak pénzből pénzt?



2020. febr. 14. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haat, itt johetne a mese hogy milyen a kockazat turo kepesseged, stb stb. A vegen oda jutnank hogy vegyel allampapirt. Te az 5 szazalekot kevesnek gondolnad, es semmi se valtozna.
2020. febr. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vársz egy kicsit? Változó kamatozású forint vagy euró állampapírt vegyél és várj. Elég jól kamatozik, addig amíg nem találod ki. Azonban legalább 4 hónap körül bent kell tartanod, hogy megérje. A gyors meggazdagodást meg felejtsd el vagy, ha van is ilyen olyan kockázattal, hogy nem éri meg. Én kivárnék és figyelném, hogy hogyan alakulnak az árak.
2020. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kivarasnak mi az értelme? Ha az eddigi információk alapján nem tudsz dönteni, akkor az elkövetkező X idő információja alapján miért fogsz tudni?
2020. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha igaz amit a szakértők jósolnak akkor a kovetkező fél,illetve 1 évben elkezdenek esni az ingatlan árak.Butaságnak tartom most vásárolni 2-3 lakást.
2020. febr. 14. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik szakértők jósolják ezt? Mert a másik fele általában pont az ellentétét jósolja, aztán hol az egyik, hol a másik csoportnak van igaza.
2020. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Tanulj pár évet (nem egyetem).. bár erre gondolom nem vagy hajlandó.


Menj vissza külföldre melózni.


Vegyél állampapírt.

2020. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy garázst és nyisd meg azt a horgászboltot Feri! :D
2020. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!