Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy csomagot azt le...

Rendeltem egy csomagot azt le is hozták de a szállító az nem kért pénzt. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 hét elteltével E-mailt küldtek hogy kikell fizetni de viszont nem kuldtek sem bankszámla számot sem,ilyenkor mi a teendő,kikell ezt már ilyenkor fizetni ? mivel őkhibáztak,vehajthatják rajtam ?

2020. febr. 18. 23:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Ilyen nincs.
2020. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Márpedig van
2020. febr. 18. 23:45
 3/11 anonim válasza:
7%
nincs
2020. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól mert ők hibáztak még kaptál egy terméket amiért nem fizettél és ők kérik, hogy fizess, tehát fizetned kell. Válszolj nekik, hogy küldjék el a számlaszámot ahova fizetned kell.

Ha nem fizetsz természetesen behajthatják rajtad (és valószínúleg be is fogják).

2020. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg elfelejtették utánvétesen adni fel. Én mondjuk biztosan nem vártam volna két hetet, már aznap felhívtam volna őket, hogy adjanak bankszámlaszámot, mert a futár nem kért pénzt. Szerintem sunyiság és becstelenség ilyenkor elsumákolni a fizetést.
2020. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Függ attól is milyen cégtől rendelte. Én 1x nagyon pórul jártam. Tv outlet shop vagy valami ilyesmi cég volt. Masszírozó párnát rendeltem 12 ezerért.. Megjott a csomag. Atvettem. Nem működött.. Se számla se garanciajegy, se egy leírás hozzá semmilyen nyelven, elerhetoseg 1 bonyolult szlovák email cím. Mondanom sem kell hogy kidobott pénz volt.. Nem volt hol reklamálni. A felado 1 magyar logisztikai központ volt aki csak annyit mondott hogy arra a bonyolult emai címre kell írni, ahonnan sose jött válasz. Szóval ilyen is van...
2020. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, erkölcsi és jogi kötelezettség is kifizetni. Kérj egy számlaszámot, amire utalhatsz.

Fordított esetben, ha kifizetek valamit, de nem kapom meg, én is elvárom, jogosan kérem, sőt erkölcsi értelemben is jogom van ahhoz, hogy küldjék a rendelt árut. Még hs a másik fél hibázott is.

2020. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen helyen melózom, nagyon ritkán megesik, hogy nullás utánvéttel küldik ki. Írj nekik, hogy te fizetni szeretnél, de bankszámlaszámot kérnél. Az más kérdés, hogy írniuk kéne maguktól a számlaszámot is.
2020. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és igen, behajthatják, mindenféle probléma nélkül.
2020. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én dolgoztam webshopnál, egyszer mi is küldtünk ki úgy csomagot, hogy rosszul állítottuk be és nem kellett fizetnie a vevőnek, meg olyan is volt h rossz összeget. Bármi elő fordulhat, mivel emberek dolgoznak ezeken a helyeken is. Mondjunk a mi vevőnk szerencsére nem volt ilyen lúzer semmirevaló és meg se fordult a fejében, hogy ne fizesse ki, révén, hogy meg van cím, név stb
2020. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!