Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forexen a tőkeáttétet hogy...

Forexen a tőkeáttétet hogy tudom én személyreszabni?

Figyelt kérdés
Demóban elkezdtem próbálgatni, de ami elszomorít, hogy az összes részvénynél fix 1:20 tőkeáttétel van. Nem tudom személyreszabni, hogy kedvem szerint ruházzak be. Tudnátok segíteni? :)

2020. febr. 19. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1:20 nem lehet, amennyiben lakossági ügyfél vagy, s európai brókercégnél vagy.


Az ESMA változások közzététele szerint, az új, maximálisan elérhető tőkeáttétel Európában:


1:30 a főbb Forex-párokra

1:20 más devizapárokra, valamint az index és arany CFD-kre

1:10 más index CFD-re és árupiaci termék CFD-kre

1:5 részvény CFD-kre

1:2 kriptovaluta CFD-kre.


Egyébként számlaregisztráció alkalmával te magad állítod be a max. tőkeáttétet, ami 1:30-nál nem lehet nagyobb (a fentiek figyelembevételével).

2020. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ne felejtsd el hozzátenni, hogy csak duplázódhat a havi bónusz 😁.
2020. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Nem gondolom, hogy ez az a felület, ahol a hozzád hasonló trolloknak kellene kukorékolniuk!


Ha értelmeset nem tudsz a témához szólni, akkor menj a szemétdombodra!!!

2020. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

😁😁😁 Na mi lelt " jacht tulajdonos " idegen tőkével 1:30-as tőkeàttétel megy csak az " unokák unokàinak a vagyon " havi bónusz duplázása 😁😁 Mondom én, nagy marketing huszár vagy. Majd "kinövöd", ha lesz saját vagyonod.Azt nem kell majd derivatívàkból származtatva havonta kockáztatni.


Egyébként kérdező igen màs a demo és az éles számla. Élesnél regisztrációkor be tudod állítani magadnak a tőkeáttétet még akár 1:1-re is, ha nem akarod gyorsan elégetni a kis tőkédet.


Illetve az egész lélektana más lesz a demohoz viszonyítva , amikor màr saját pénzzel "játszol".

2020. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


SEMMIT N E M TUDSZ RÓLAM! Fogalmad sincs ki vagyok.


Hess!!!


Tévhiteddel ellentétben a tőkeáttét nem égeti el a tőkét. A tőkeáttét a barátod. Már ha tudod, hogy mire való. Jól láthatóan, te nem...

2020. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló irta, Európában a legnagyobb törvényes tőkeáttét 1:30-hoz. Viszont javaslom, hogy keress magadnak egy mentort mielőtt éles számla közelébe mész, mert ha nem vagy tisztában a müködési elvével, fogalmakkal, akkor sajnos nagyon hamar le fogod nullázni a tőkédet.

Már csak abból kiindulva is hogy a kérdés cimében Forexre kérdezel rá, utána pedig a részvényre hivatkozol 1:20-hoz.


Amúgy a brókerek hajlamosak demó számlán sokkal nagyobb tőkeáttétet engedni, mint éles számlán, szóval abból indulj ki, hogy 1:30 a valós történet.

2020. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Admiral Marketsnél van ausztrál felügyelet által felügyelt számla, tehát tudsz 1:500-as tökeáttéttel kereskedni.
2020. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó tudni...
2020. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7


...még...


De már ott is a változ(tat)ás szelei fújnak.

2020. ápr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!