Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos a revolut értékpapir?

Biztonságos a revolut értékpapir?

Figyelt kérdés
Standard csomagom van. Az érdekelne vannak e rejtett kolcsegek es hogy nem elnek e vissza az adataimmal mert peldaul kerik az ado szamomat is.

#értékpapír #revolut befektetés
2020. febr. 28. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én inkább azon aggódnék, hogy hogy szerzed vissza a pénzed, ha a revolut gondol egyet, és zárolja a számlát pénzmosás gyanújával, mint ahogyan elég sok esetben...sokan hónapok óta futnak a pénzük után, elküldték a bankszámlakivonatukat, igazolva a pénz forrását, de semmi reakció...


csak annyi pénzt fektess be revolut-on keresztül, ami nem zavar, ha véletlenül elkezdenek veled is b_szakodni...sajnos benne van.

2020. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy benne van nem is akarok sok penzt kockaztatni maximum 100e Ft. Nekem inkabb az a fontosabb hogy megadhatom e biztonsagosan az ado szamom meg az adataim.
2020. febr. 29. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!