Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HVG állásbörzére érdemes...

HVG állásbörzére érdemes elmennem Miskolcról?

Figyelt kérdés

Állást keresek, de levelezőn tanulok itt Miskolcon, emiatt még 1 évig nem hagynám el a várost munka miatt.

Ezen a pesti hvg börzén csak pestre és környékére keresnek munkavállalókat vagy az ország bármely pontjára?

Kellene már egy munkahely,de félek hogy csak potyára mennék fel..

Egyébként munkaügyi és tb igazgatási bsc-m van, most ellátásilánc menedzsment msc-t csinálom.


Válaszokat köszönöm!



2020. márc. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

HVG-s börzén még nem voltam, de kisebb helyi igen. A legtöbb munkáltató itt valami gyár volt, de 2 féle emberre volt szükség szalagmunkásra vagy magasan képzett mérnökre,lehetőleg tapasztalattal.

Gondolom Pesti sok a multi, ahol szintén inkább szakembereket keresnek, a legtöbb helyen elvárt volt a tárgyalóképes folyékony angol tudás. Kisebb cégek nem nagyon mennék ilyen börzékre, mert elég nagy kiadás a megjelenés egy ilyen rendezvényen.

2020. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt Tiszaújvárosban egy állás börze.


Szerintem tájékozódni érdemes elmenni, hisz lesznek ott olyan cégek is akik Miskolc és környékén is jelen vannak.


Bosch Mol OTP MÁV Lufthansa Tech. Jabil

2020. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, lesznek olyan cégek amik itt is jelen vannak, de attól még nem biztos hogy ide (is) keresnek embereket.
2020. márc. 9. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam pár éve, annyit ér mint hallottnak a csók, ha csak nem programozó vagy, vagy valami nagyon spéci szakmád van, illetve beszélsz 2-3 hiány nyelvet felsőfokon.
2020. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2020. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most töröltem a regisztrációmat. Végig böngésztem a kiállítókat és szinte csak mérnököt és informatikust keresnek. Én meg igazságügyi szervező vagyok, szerintem csak keringenék ott mint gólyafos a levegőben. Az ilyen önéletrajz írós tanácsadásokra meg már beteltek a helyek, az előadások videóit is szerintem később vissza lehet nézni youtubeon.
2020. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így döntöttem. Köszönöm a válaszaitokat!
2020. márc. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!