Bitcoin Revolution?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam a hírt hogy elméletileg ez most nagyon meg éri és Karácsony Gergely is bele fogott.... Ez megint csak pénztárca lehúzás áll híresztelés vagy tényleg érdeme bele fektetni?

#bitcoin #Bitcoin Adás-Vétel #Áll hír
2020. márc. 11. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nemrég olvastam a hírt hogy elméletileg ez most nagyon meg éri és Karácsony Gergely is bele fogott"


Nem tudom hol olvastad de hagy tegyek fel egy kérdést: Karácsony Gergely véleménye üzleti kérdésekben releváns? Mármint ha jól tudom ő egy politikus és Budapest főpolgármestere, azt nem tudtam, hogy egyébként tapasztalt crypto befektető is.


Aki az eladásban érdekelt az természetesen azt fogja mondani, hogy ez az évezred üzlete. A megélhetési üzleti újságírók is, mivel futószalagon gyártják a híreket. Aztán, hogy az évszázad üzlete vagy az évszázad bukója lesz az majd kiderül.

2020. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szolgáltatás neve Revolut. Ragozva Revoluton.

Na ennyi a nyelvtannáculásból.

Nekem van Revolut számlám kártyám, de csak kis összegeket mozgatok rajta. Nagy összeget nem mernék rá tenni, elég sok olyan történ hogy pénzmosás gyanújára hivatkozva zárolták emberek Revolut számláját akik nagyobb összegeket mozgattak.

2020. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 megnyugtató, hogy elég volt a nyelvtannáculásból, mert a kérdésnek semmi köze nincs a Revolut-hoz.


A Bitcoin Revolution egy alkalmazás (már ha erre gondolt a kérdező) ami azt igéri, hogy automatizálja a bitcoin kereskedést. Most, hogy jobban utánaolvastam (2 perc google) semmiképpen sem fektetnék bele egy vasat sem.

2020. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, tévedni emberi dolog.
2020. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5. oldalon vagyok Google találatoknál és még mindig több mint a fele reklám, a másik fele pedig kamu oldalak (egymást másolják, azaz vesszőre ugyanazt a tartalmat megtalálod 9 szerzővel 9 címen), ráadásul ezekben a "független" véleménycikkekben legalább 3-szor ott a regisztrációs link, és a "hogyan kell használni a felületet" rész.


Egyértelműen kamunak tűnik.

2020. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most rögtön fektesd be az össze pénzedet, kérdező. Elvégre egy gyanús hír, Karácsony Gergely és a Gyk közössége is ezt ajánlja! De ha Gyurcsány Ferit megkérdezed, szerintem ő is igent mond, hogy releváns maradjon.

Facepalm.

2020. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most vegyel teso, masfel ev mulva harmincszorosat veszed ki battya
2020. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok pénz van ebben, főleg annak aki üzemelteti és kitalálta.
2020. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!