Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Inkasszózta a szàmlámat a...

Inkasszózta a szàmlámat a végrehajtó, lehet mèg ezen felül követelése?

Figyelt kérdés
Bementem, közölték, hogy részletfizetés esetèn visszavonjàk az inkasszót, ennek feltétele az első részlet megfizetése. Ez a héten megtörtènt, levették az inkasszót, viszont van egy majdnem 180. 000-res terhelés még a végrehajtótól a bankszàmlámon, amire jelenleg a munkahelyem àltal folyósított CSED és a családi pótlèk érkezik. Az irodát nem érem el mert nincs ügyfélfogadàs, nekem viszont hatàridőre vissza kellene fizetnem, azaz holnapra azt a kölcsönkért összeget, amiből az első részletet befizettem, plusz még az albérletem árát, ès nincs így elég levehető pénzem. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet ez az összeg?

2020. márc. 12. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A végrehajtót fizeted majd ki utojára, ha végeztél a törlesztéssel is. Neki a munkadíja, behajtási költsége.
2020. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"levették az inkasszót,"


Akkor talán mégsem vették le, hiszen ott van 180 ezres "terhelés".

2020. márc. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na utàna kérdeztem, levették az inkasszót, de ezt az összeget ahogy lett pénz pénteken a szàmlàmon, ő levette és átutalta a végrehajtást kérőnek, vissza már nem tudja adni, viszont ennyivel csökken a tartozásom.
2020. márc. 13. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
OKÉ. Tehát időszakos "átfedés" volt az események között.
2020. márc. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!