Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyiknapról a másikra elveszte...

Egyiknapról a másikra elvesztettem az állásomat a jelenlegi helyzet miatt, nem tudom fizetni az albérletet, elküldhet a tulajdonos?

Figyelt kérdés

2 havi kaukciót kifizettem amikor beköltöztem (Januárban)

Szerintetek megkérhetem a tulajt hogy egy hónapot fedezhetnénk-e a kaukcióból? Addig próbálok találni valami munkát.



2020. márc. 23. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérheted, de nem köteles belemenni.


Meló kell? Vagyonőr cégek és a sereg mindig keres embert.

2020. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

A veszélyhelyzet végéig leállították a kilakoltatásokat, úgyhogy igazából azt csinálsz, amit akarsz.


Csak egy dolgot nem: a kaució szót nem írhatod kaukciónak!

2020. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem tudod akkor nem fizeted, jelenleg nem tehet semmit.
2020. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Most nem rakhat ki, viszont akkor is meg kell beszélni a helyzetet. Pl vagy lelakod a kauciót vagy később fizeted a késeelmes lakbért.
2020. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%
kamuzd be, hogy vájruszod van, és tegyél ki az ajtóra nagy piros táblát
2020. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
79%

Mindenképpen beszéld meg vele. Nekünk is van kiadva lakásunk, azért adtuk ki a sajátunkat, hogy olcsóbb kisebb albérletbe lakjunk ezáltal spórolunk havi 30 ezret.

Gondolj bele, hogy arra a pénzre a bérbeadó is számít aki sokat dolgozott a lakásodért.

Beszélj vele, nem hülyék ők se, látják a kialakult helyzetet. Mi megengedtük, hogy a kaucióból 1 hónapot feléljen és később apránként visszafizeti.

2020. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Minket tegnap hivott a tulaj.

Első kérdése az volt hogy vagyunk? Egeszsegünk hogy van?

Utana rátért miujság a munkahelyekkel, ha leállás lesz mi lesz.

Párom mondta hogy neki fizetetlen szabadság, nekem nem tudjuk még, a cég nem igazán szeretne leállni.


Szóval nálunk eleve a tulaj érdeklődött hogy hogy vagyunk.


Bár bármikor hívjuk vagy hív az első kérdés mindig ez hogy hogy vagyunk :)

2020. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%
#7: ez teljesen érthető; én is felhívnám a bérlőmet, mi van vele, tud-e még fizetni a paraszt, mire számítsak :-)
2020. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas tévedésben vagytok, a kilakoltatások leállítása nem a magánszemélyek között megötött szerződésre, albérletre vonatkozik. Onnan bármikor kitehet a tulajdonos.
2020. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen utolsónak sajnos igaza van, felhívtam a tulajt, de azt mondta ha nem fizetek időben kirak...

Rettentően elszomorító, hogy néhányan milyen embertelenek.

2020. ápr. 1. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!