Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut, kriptovaluták váltása?

Revolut, kriptovaluták váltása?

Figyelt kérdés
Törvényes és engedélyezett, ha revoluton mondjuk mikor leesik a bitcoin ára 1.800.000 Ft-ra, ekkor veszek egy bizonyos összeget, rá pár órára ha felmegy mondjuk 2.100.000 Ft-ra, ekkor eladom. Aztán figyelem mikor esik újra és ezzel a stratégiával próbálok profitálni. Ha nem engedélyezett akkor milyen időközönként lehet venni, eladni? Köszönöm a választ előre is.

2020. márc. 24. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Törvényes. De a revolut nem fogja hagyni hogy csak ugy 2milliokat mozgass ide oda.. Jo esellyel be fogjak zarni a szamlad amig nem tudod igazolni a penzed eredetet. Ugyanis komoly pemzmosasi torvenyeknek kell megfelelniuk.


Es az igazolashoz nem eleg bemondani hogy hat de orokoltem vagy sporoltam. Ha nem igazolod hitelt erdemloen az eredetet akkor addig nem kapod vissza a penzt.

Tudom, remkeltesnek tunik, de bizony ez igy van. A revolutos zarolasok kimagasló hanyada emiatt van.

2020. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van, ennyi pénzt én sem bíznék a revolut-ra a fentebb írtak miatt. sokak futnak a pénzük után hónapok óta annak ellenére is, hogy megküldték a pénzük forrását igazoló dokumentumokat.
2020. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor már legalább a skrillen csináld, ők megbízhatók.

azt az eshetőséget figyelembe vetted, hogy leesik 1.8-ra, veszel, utána meg leesik 1.2-re? és akkor megszabadulsz tőle vagy vársz? és ha leesik 0.9-re?

stb stb...

2020. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen gondoltam mindenre és csak a 10%-ait szeretném megvenni, tehát 0.1 bitcoint. Pár tizezres nyereségeket.
2020. márc. 24. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

> Törvényes. De a revolut nem fogja hagyni hogy csak ugy 2milliokat mozgass ide oda.. Jo esellyel be fogjak zarni a szamlad amig nem tudod igazolni a penzed eredetet. Ugyanis komoly pemzmosasi torvenyeknek kell megfelelniuk.

Havi szinten milliókat mozgatok "ide-oda", eddig nem zárták be a számlámat.

Kérdező, ne Revoluton vásárolj kriptót. Baromi nagy a markup, és az egész csak egy derivált érték, nem tudod mozgatni, stb.

Ja, meg a profit után adóznod kell.

2020. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja költeni, használni hanem csak az arfolyamingadozast akarja kihasznalni akkor eleg ha skrillen csinalja. En is oket vagy a netellert javaslom. Igaz eleg komoly feevel dolgoznak, de egy 50%os árfolyamnovekedesnel azert lenne profit boven. Es a btcben benne van. 6krop siman felmehet 10kig par het alatt. Aztan ugyanolyan gyorsan eshet is.


De a skrill es a neteller messze megbizhatobbak. Ok nem kerdezoskodnek a penz eredete utan es ha megcsinaltad a verifikaciot utana azt csinalsz amit akarsz.

2020. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki más is kereskedik hasonló módon? Esetleg Coinbase oldal?
2020. márc. 24. 16:52
 8/8 anonim válasza:
100%
én binance-n de ott meg fiat nincs
2020. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!