Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP egészségkártya vásárlása...

Kakas556 kérdése:

OTP egészségkártya vásárlása esetén, ha egyszerűen kártyával fizetek, akkor levonják az adott összeget az egyenlegemről. Egyszer fizetek, ha jól gondolom?

Figyelt kérdés
Na de ha készpénzzel fizetek, akkor az áfás számlát eljutatva az egészségpénztárba akkor az adott összeget le fogják vonni az egyenlegemről/vagy rajta marad az össszeg , és átutalni nekem? Mert ha levonják az egyenlegemről, akkor voltaképpen kétszer fizetem ki a vásárlást? Egyszer kifizetem készpénzzel aztán még egyszer kártyával Valaki le tudná nekem írni hogyan is működik ez. Mert nem értem.

2020. márc. 27. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell kétszer kifizetned semmit, különben nem lenne sok értelme az egészségpénztárnak.
2020. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kp-val fizetsz, akkor kérsz számlát az eg.pénztár oldalán megadott adatokkal. A számlát eljuttatod az eg.pénztárhoz, ott kb. 2 hét alatt feldolgozzák és elutalják a folyószámládra a számla ellenértékét.
2020. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!