Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régi ékszer eladása - nem...

Régi ékszer eladása - nem törtaranyként?

Figyelt kérdés

Van pár régi ékszer, amik közül szeretnénk eladni egyet. Sok éve fel lett becsültetve mind, megvan mindegyikről, hogy hány grammos ill. karátos és az akkori ára. Hogy lehetne átszámítani ezeket mai árfolyamra?

Vagy egyszerűbb lenne keresni valakit, aki újra felbecsli? Nem tudom, ennek van-e valamilyen díja. Főleg Budapesti kereskedők, gyűjtők érdekelnek, akik megvennék, de a valódi árán, mert eredetileg csak törtaranynak vették volna be, az ár töredékéért. (Száz- helyett tízezrek.) Netes árverésen is eladnám, de ehhez is tudni kellene a valódi árát. Kerestem már aukciós házakat is, de nem találtam olyat, ami reális időn belül tartana ékszer árverést. Van olyan hely, ahol gyakrabban (esetleg havonta) van új ékszer árverés? Minden segítségért hálás volnék.


2010. júl. 26. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Erzsébet körút, és a Király sarkán, a Pizza Hut mellett van egy ékszerész, aki nem törtaranyba veszi be, sok "használt" ékszert árul. Múltkor vásároltam ott, és feltűnt. Más hátha többet tud.
2010. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!