Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a PayPal fiókomhoz nem...

Ha a PayPal fiókomhoz nem csatolok hozzá bankszámlát, attól még tudnak pénzt küldeni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nincs bankszámlám sajnos, most a karantén miatt ugye nem tudok csináltatni. Illetve külföldi vagyok, és ezt a szüleimmel kell megoldanom mert egyedül nem lehet sajnos. Viszont apám nem akar még bankszámlát. Szabadidőmben programozást tanulok (JavaScript, C++ és hasonlók), és linux rendszereken tanulok dolgokat (Pl nginx, apache, stb) Freelancerkedni szeretnék, viszont nincs bankszámlám. Hogyan oldhatnám meg, hogy kapjak pénzt is?

2020. ápr. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Jogilag nem kérhetsz ezért pénzt. Nem tudsz számlát adni, így a cégek, ahol a sok dohány van kilőve. Max magán honlapokat tudsz csinálni, de pár ezernél többet ezekért nem kapsz, csak némi zsebpénz.
2020. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
www.freelancer.com weboldalon gondoltam, és itt nem csak némi zsebpénzt lehet keresni.
2020. ápr. 14. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Persze tudsz csak kivenni nem tudod. Csak levàsàrolni. Esetleg apád bankszamlàjàra kiszedni, ha engedi.
2020. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 igen ezen gondolkodtam én is, megadom az email címem és utaljanak arra. Majd amikor lesz bankszámlám akkor pedig leveszem a pénzt. Beszéltem apámmal erről még múlt héten, viszont nem akarja odaadni a bankkártyáját, mert meg kell adni CVV-t meg hasonlókat és fél, hogy leveszik az összes pénzt. Báttyám odaadta a kártyáját, ami DinaCard és azt használhattam volna, viszont azt nem fogadja el se a PayPal, se a Freelancer.
2020. ápr. 14. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Vagy tovább utalod egy olyan ember paypal-cimere akinek van bankszámla is és az kiszedi neked. Ha ismersz ilyet. Szóval mondjuk bátyád paypal-szamlajara is tovább tudod utalni. És kiszedi neked. Paypal tudsz tovább utalni bankszámla nélkül, ez biztosra mondom.
2020. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Erre még nem is gondoltam :D Mert ha el tudják utalni a pénzt az én PayPal fiókomra onnan elutalom a báttyáméra ő pedig kiveszi nekem. Köszönöm :)
2020. ápr. 14. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a tied akkor, rogton arra a Paypal kontora kell kivenni ahonnan ki lehet utalni. Foleg hogy a batyad meg kivalthatja a KATA-t es adozhat utana ugy mar legalis.
2020. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan a PayPalom. Lenne egy kérdésem. Ha például eladok valamit, most pl egy gépről van szó. Ha úgy beszéljük meg a vevővel, hogy ő utalja PayPal-ra a pénzt, én pedig futárcéggel elszállítatom hozzá a terméket, akkor ő utána vissza tudja vonni az utalást? Vagy ez, hogy megy? Mert hallottam ilyesmit, hogy pár napig vissza lehet még vonni az utalást.. Valaki leírná, hogy ez, hogy megy?
2020. ápr. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!