Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy szoknyát egy...

Eladtam egy szoknyát egy hirdető oldalon, de a csajnak nem jó a méret és cseszeget, hogy vissza akarja küldeni?

Figyelt kérdés
Ha nem veszem vissza (mert nyilván nem veszem vissza, minekután alaposan áttárgyaltuk hogy mekkora, kapott képeket stb.) lehet valami károm ebből? Sajna tudja az adataim, mivel nem verek át senkit, nem áladatokkal hirdettem.
2020. ápr. 15. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magánszemélyként nem vagy köteles visszavenni.


Persze, ha akar feljelenthet, de a csalást/megtévesztést/ félrevezetést bizonyítania is tudnia kellene ahhoz.

2020. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%
Kapsz egy negativ értékelést és legközelebb azon az oldalon nehezebben tudsz eladni...
2020. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel. Ezek után nem is akarok.
2020. ápr. 15. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

minden felelősség az övé...vehetett volna túrkálóban is, felpróbálhatta volna...de ő inkább felpróbálás nélkül neten vásárolta meg...így járt.


ha nem jó neki, akkor adja el.

2020. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, hogy megkeres és kiszúrja az autód kerekét.


Most komolyan, ha nem jó neki a méret akkor miért akarod, hogy megtartsa? Akkor ez egy nem fair üzlet. Mert te jól jártál a pénzzel, ő meg rosszul járt a szoknyával.


Ideális esetben neki örülnie kellene, hogy van egy szoknyája, neked meg hogy van pénzed.


Te tudod mit csinálsz. Én visszavenném és visszautalnám a szoknya árát (a postaköltséget nem).

2020. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért, mert az egész eladást egy hosszadalmas procedúra előzte meg. Fotózgattam neki, ahogy kérte, méregettem neki, ahogy kérte.

És még azért sem, mert nem egyenesen ezzel jött, őszintén, hogy a méret nem lett jó, hanem egy olyan kifogással amin könnyezve röhögtünk annyira hülyeség amit írt 😂😂😂😂 nagyon átlátszó... főleg emiatt is:

Közben rákerestem a csajra facebookon, és az a tipikus "szeretne ha beleférne még ebbe a méretbe" kategória. Szóval csak hülyített, gondolom unatkozik.

És a visszautalás sem ingyen történik, szóval én azért bukjak rajta, bármilyen keveset is, mert ő most ezzel szórakozik???

2020. ápr. 15. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy nem butik vagy, csináljon vele amit akar, pl adja el....
2020. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ekkora munkát raktál bele eladás előtt, akkor így járt.
2020. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifizeti a két postaköltséget, kb nem is marad semmi a szoknya árából.


Az meg, hogy kövér és le akar fogyni, nem érv semmire.

2020. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te mindent lemértél,minden infót tudott, mikor megvette. Nem webshop vagy nem kötelességed semmit visszaadni neki, azt csinál vele, amit akar. Ha bunkózik, mondd, hogy vegye motivációnak egy fogyókúrához, majd tiltsd le a retekbe.
2020. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!