Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent most ez a szép...

Mit jelent most ez a szép kártya szabályozás?

Figyelt kérdés
Áprilisban kellett volna megkapjuk, de el lett csúsztatva mert több lesz adható. Most többé tis fognak adni? És mikor kaphatjuk meg?
2020. ápr. 18. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A több adható azt jelenti,hogy több adható. Ha a munkáltatód többet akar adni, akkor adhat többet. Ha kevesebbet, akkor meg kevesebbet. Hogy mikor adják, az cégenként változik, így nálatok kellene megkérdezni. Nálunk júniusba adják az egyik felét és decemberbe a másikat.
2020. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cafeteria egy juttatás, mely nem kötelező, csak adható. Mivel kitalálták, hogy ezentúl magasabb összeg is adható adómentesen, ezért nyilván a munkáltató megvárja a végleges döntést, hogy mennyit és milyen módon, stb, mert mostanában úgy zajlanak a dolgok, hogy mondanak egy mondatot, aztán utána kitalálják, hogy az hogyan lesz megvalósítva. Egyenlőre senki nem tudja, így választ sem fogsz kapni.
2020. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
Úgy vélem, csak ezért nem föltétlen kellett volna elhalasztani.
2020. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, belapusnak:

Gondolkodjunk már egy kicsit logikusan: mégis miért "sietne" vele a munkáltató: a Szép kártya jellemzően vendéglátás, szabadidő, stb alzsebes: éttermek, szállodák, uszodák, sportpályák fittness termek zárva, a dolgozó nem tudja felhasználni még jó darabig - hova siessenek vele?

2020. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:

Arra gondoltam, ha mindenképpen adni akarna, akkor az nem valami jó kifogás, hogy lehet, majd később talán többet is adhatunk.

Éppen most az ételkiszállítás kiegyenlítésére - már ha a szolgáltató elfogadja - nagyon is alkalmas lehetne.

A későbbiekben felmerülő esetleges díjfizetés meg független attól, hogy január 1-én vagy december 31-én jut e az összeghez a kártya tulajdonosa.

2020. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont hogy most nagyon, jól jönne az az összeg amit a vendéglátásra kértem. Nálunk pl a kis boltban tudnék rajta vásárolni.
2020. ápr. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!