Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben van most...

Ebben a helyzetben van most kötelező jelentkezés a munkaügyikben?

Figyelt kérdés
csütörtökön mennem kéne kiskönyvet pecsételtetni de nem tudom most mi módosult mit csináljak?
2020. ápr. 21. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne tőlünk kérdezd, hanem mondjuk tőlük, telefonon.
2020. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Hívd fel őket telefonon és kérdezd meg hogy jelenlegi helyzetben mi a teendő.
2020. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Emailben kell jelentkezned.
2020. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fel akartam most őket hívni, ahogy tárcsázom a hivatalosan megadott helyi számot kapásból azt írja ki a telefon hogy hívás vége és bontja a vonalat.azt hittem már nem is élhet a szám, vagy hatodjára egyszercsak kicsörgött és azt mondták amikor kiskönyv dátum szerint jelentkeznem kéne (tehát holnap újra telefonálnom kell) kapcsolnak majd ügyintézőhöz akivel majd beszélek és új időpontot ad amit majd be kell írnom a kiskönyvbe
2020. ápr. 22. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, az egyes válaszolót miért húztátok le, hiszen teljesen jót válaszolt: jelenleg csak telefonon lehet kommunikálni a munkaügyivel és jelentkezni is úgy kell, telefonon.
2020. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!