Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha már jó ideje nem találsz...

Ha már jó ideje nem találsz munkát és postásnak felvesznek elvállalnád?

Figyelt kérdés
Gyes után már 6 hónapja nem találok munkát, egy kis faluban lakunk itt kellene. Hétfőig kell eldönteni vállalom e. Anyagilag annyira nem szorulunk rá, persze jól jön a plussz pénz. Inkább már ezaz állandó otthonlét készít ki, már lassan depressziós vagyok. Érettségim van meg egy 2 éves OKJ-m. Párom azt mondta ne vállaljam mert ha szakad az eső is menni kell vagy bármi van. 7.30tól 15.00ig lenne a munkaidő, ez pont jó lenne mert ovis gyerekünk van. De csak kicsit ciki munkának gondolom. Ti elvállalnátok?

2020. ápr. 30. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen, vállalnám. Falun amúgy is ritkaság, hogy hirdetnek állást.

Mégis milyen munkahelyre nem kell menni esőben? De ez csak költői kérdés...

2020. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nincs munkád. Jó az ovi szempontjából is. Mi a kérdés? Igen, ha esik az eső, akkor is menni kell, de most nem tél van, hanem nyár következik. 3 hónap a próbaidő - ha nagyon nem jönne be, ez alatt bármikor felmondhatsz (meg Neked is felmondhatnak).

Ciki? Ugyan miért? Szerintem a munka soha nem ciki. Boldog lennék, ha egy kis településen kellene postáskodnom - szerintem az egyik legjobb dolog: beszélgetsz az emberekkel, megismered az egész falu életét :D (na jó, nem ezért jó, de ezt nem bírtam kihagyni :-) )

2020. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Persze.


En nagyon egyszeruen mukodom: plusz penz > 0 szoval megyek.


A plusz penz mindig jol jon.

2020. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja es egy munka se ciki.

Tenyleg nem tudom ki talalta ezt a munka gyalazast.

Csak a retardaltak neznek le mast, aki dolgozik.

A postas meg raadasul fontos munka is, meg ha nem is vannak tulfizetve, de tarsadalmilag nagyon fontos munkat vegeznek!

2020. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyakoris ***** válasza:
62%

Én egy 900fős településen élek.

A postás 10-14ig járja csak a falut.(Annyira nem is siet és útközben "hazamegy" ebédelni is.)

Előtte rendezgeti a papírokat,utána is "picit",de nem szakad meg!

Én bevallom őszintén nem szívesen vállalnám el!

2020. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Postán 6 hónap a próbaidő. A munkaidő lehet megvan adva papíron, h 8 óra meg szünet stb. De a valóságban addig dolgozol, amíg nem érsz vissza a körzetedből. Nem ciki postáskodni, inkább az ciki, hogy mások lenéznek valakit a munkája miatt.
2020. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig voltam munkanélküli, és nagyon sajnálom, hogy ez nem jutott eszembe. Meg még a Mc Donalds sem.

A postásság tök jó! Sok emberrel kerülsz kapcsolatba. Jól fizetnek, ahhoz képest hogy csak fel-alá kell járni az utcákat és kézbesíteni.

2020. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki:) menj, próbáld ki egy két hétig, hónapig

aztán ha nem tetszik, vagy valami nem oké, felmondasz.:)

Sok sikert hozzá!:)

2020. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!