Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaigényelni...

HKO123 kérdése:

Hogyan lehet visszaigényelni a nyelvvizsgadíjat?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, hogy vissza lehet igényelni a vizsgadíjat a vizsga után 1 évig 2018-tól, ha a nyelvvizsga sikeresen letett, komplex és ha az adott nyelv támogatott.

Eddig okés, csak online szeretném ezt rendezni és több formulát tálaltam rá, és nem tudom melyik lenne a megfelelő illetve, véleményem szerint egy átfogót kellene, hogy találjak, nem ennyi különbözőt. Itt jön az első kérdés, hogy tudna e valaki linkelni egy megfelelőt?

A következő dolog, Vajdasági vagyok, de van magyar állampolgárságom. Így is lehetséges?

Utolsó mellék kérdés, ez a visszaigénylés nem függ attól a nyelvvizsga központtól ahol végeztük, mivel úgymond az állam állja, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést ha bonyolultan fogalmaztam, vagy hibát vétettem valahol.



2020. máj. 5. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve persze azt tudom, hogy 35 éven alulinak kell lenni és hogy egy bizonyos keretig működik. Csak elvesztem már a sok cikk és tájékoztató között.
2020. máj. 5. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Kattints az online kérvény gombra (ha van ugyfelkapud)


Nem függ a központtól, de igazolást kell szerezned arról, hogy mennyi pénzbe került a nyelvvizsga.


Ha van magyar állampolgárságod, mindegy, hogy hol laksz.

2020. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. máj. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!