Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Európán belül hol lehet olyan...

Európán belül hol lehet olyan oldalakat/eladókat találni, ahol ritka, boltokban már nem kapható Funko POP figurákat árulnak?

Figyelt kérdés
Mert ugye ott az eBay meg az Amazon, de ott minden ilyesmi Amerikában vagy Ausztráliában van, onnét meg egy vagyok a szállítás, sokszor több mint maga a játék. Magyar boltokban meg olyanokat már nem kapni amit én akarok venni mivel má nem gyártják, forgalmazzák őket. Viszont biztos vagyok benne, hogy a német, francia, brit stb. piacokon simán vannak ilyenek, és onnan gondolom jóval olcsóbban szállítanak (plusz vám se lenne mert EU). Tud valaki olyan oldalakat, ahol ilyesmiket lehet találni?

2020. máj. 6. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
*egy vagyon, bocsánat
2020. máj. 6. 15:08
 2/2 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!