Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan tőzsde...

Tudnátok mondani olyan tőzsde tanfolyamot (oktató-t) ahol/akinél valóban hasznos piacképes tudást lehet elsajátítani?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleménye érdekel aki esetleg már el is végzett egy ilyet, és a kapott tudást ,tudta hasznosítani/ profitálni belőle.

2020. máj. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2020. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nagyon nehéz objektíven válaszolni, de megpróbálok.


Én tőzsdei oktatással foglalkozom, és az a tapasztalatom, hogy a kollegák 90 százaléka nem a tőzsdéből, hanem tanításból él.


Amikor én tanultam, 4-5 képzést is elvégeztem, nagyrésze pénzkidobás és lehúzás volt, ez elég hamar kiderült.


Pár általános jótanács amit tarts szem előtt amikor választasz, ezeknek ne dőlj be:


Nem fogsz 3 hónapon belül havi 1000 eurót keresni.

Nem fogsz 100% ban működő rendszert találni, de még 90% osat sem. A legjobb kereskedők találati aránya 60-75%. Ha rálicitál a tanfolyam erre, kerüld el.

Nem lehet 100 dollárral elkezdeni, még ha a bróker engedi is.

A legjobb kereskedők hétköznap kereskednek, főként reggel 9től 5ig. Ez azt jelenti hogy órát tartani ilyenkor nem érné meg egy igazán profitos kereskedőnek, mert a tanulónak irreális árat kéne fizetni, hogy inkább az oktatással foglalkozzon. Vagyis az a tanár aki hétköznap délelőtt tanit, illetve felajánlja az időpontot, valószínűleg nem sikeres kereskedő.


Ha bővebben is érdeklődsz akkor privátban tudok még válaszolni, próbáltam objektíven osszeszedni hogy én most mint oktató mit tartanék kivánatosnak akinek pénzt fizetnék.

2020. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ , hát igen nézegettem jó sok van és valóban nem könnnyü köztük választani.
2020. máj. 11. 09:38
 4/4 Dávid ***** válasza:

A legjobb, ha magad olvasol utána (Kiszámoló blog, Pénzügyi Feitnesz Mészáros Péterrel)


Semmi értelme pénzt kiadni, az ingyenes anyagokból is túl sok van:)

2020. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!