Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A zalaegerszegi flextronicsból...

A zalaegerszegi flextronicsból ha ugy küldtek el h 3 napig nem mentem be, és ezért kirugtak mennyi idő után vesznek vissza?

Figyelt kérdés
Tehát 3 nap igazolatlan miatt kirugtak,tiltólistára tettek. Ez már 3 éve volt. Idén januárban jelentkeztem de nem vettek fel a lista miatt. Mikor évül el? Tapasztalatok ilyen ügyben?
2010. júl. 29. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a munkáltatónak nincs kötelező foglalkoztatásod előírva, így ő saját döntésében dönt arról, hogy felvesz-e vagy sem. Értelemszerűen az idők végezetéig is visszautasíthat, nem köteles indokolni sem. Tehát ezt vele beszéld meg...
2010. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt tudom. De halottam már mástól is h tiltólistára kerültek,mert dolgoztak kb egy hónapot és felmondtak,és ezt egy csomószor megcsinálták. Utána egy jó darabig nem vették fel őket,hiába jelentkeztek,aztán egyszer mikor jelentkeztk felvették őket.

Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének

2010. júl. 29. 16:13
 3/4 anonim válasza:

ha valakinek fegyelmije van, akkor azt hiszem 5 év után veszik vissza.

nekem is volt egyszer 1 igazolatlanom, jelentkeztem pár honap mulva és nem vettek vissza, utána meg megint jelentkeztem pár honapra rá, és visszavettek.szoval csak rajtuk múlik.

probálkozz és felvesznek sztem...

amugy engem se vesznek most vissza, 6 hónapig ,mert céges állományba voltam utoljára...

2010. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem akartam elmenni.mindig bejártam.de próbaidő alatt elküldtek.Én is próbáljak meg később visszamenni?
2012. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!