Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 9-12 között fiatalként cukrász...

9-12 között fiatalként cukrászdában be lehet menni, hogy elvitelre vásárolják, vagy oda is csak az idősek mehetnek ebben az időintervallumban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Élelmiszer bolt, patika, piac,drogéria.

Mehetsz a cukiba.

2020. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Olyan helyekre vonatkozik, ahol élelmiszert IS árulnak. (plusz a többi, amit felsorolt az első)

Ezért pl. egy százasboltra is vonatkozik, engem nem engedtek be.

A cukrészdában gyakorlatilag csak élelmiszer kapható. Nem azt mondták, hogy alapvető élelmiszer, tehát cukor, só, liszt. Hanem élelmiszer. A sütemény is élelmiszer, megesszük.

Így sajnos arra is vonatkozik ez az idióta szabályozás.


Szóval nem, nem mehetsz, mert ha betartják a szabályozást, akkor nem fognak beengedni.


A leggázabb a piac. Persze mind gáz, mert rhadt hosszú a 3 óra, a boltok meg tök üresek. Minek kell 3 óra a nyugdíjasoknak, őszintén? Ők nem dolgoznak, nem kell megoldaniuk a gyerekfelügyeletet.

A piac meg épp délig van.

Szóval vagy megoldom valahogy, hogy korán reggel jussak el, vagy buktam. Nem tudom megoldani, mert nem mindenki lakik piac mellett, és nincs mindenkinek kocsija. Így az öregek idejének lejártával gyakorlatilag bezár a piac.

Remélem valaki észhez tér mostmár, mert ennek semmi értelme. FŐleg ha már minden egyéb kinyithat, mindenhol közösségi terekben lehet lenni, 200 fős lagzikat lehet tartani.

2020. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!