Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza...

Hogyan szerezhetném vissza paypal pénzem, miután valaki átvágott és küldtem neki pénzt, de cserébe virust küldött?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor PayPal-on keresztül utalsz pénzt, olyankor az eladó nem kapja meg egyből, hanem először befut egy "puffer" zsebbe és innen utalják tovább az eladónak. Értesítsd a PayPal-t, hogy visszaélés történt, majd nagyjából 1 hónap kivizsgálás után visszakapod a pénzed a puffer zsebből, a csalót meg örökre kitiltják a platformról. Az egyik ismerősömet is átvágták, de maradéktalanul visszakapta a pénzét.
2020. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nade elindítottam egy vitát, és egyből kaptam egy ilyet: "Nem visszatérített tranzakciók

Nem sikerült visszatérítenünk a felsorolt tranzakciók összegét."


pár óra alatt. akkor most mit lehet tenni?

2020. máj. 26. 18:52
 3/3 anonim válasza:
Azt ajánlom, hogy mindent fotózz le és mindent, ahogy mondom mindent amit tettél egy SZÉPEN összerakott dokumentumba küld el. Magyaráz el mit akartál volna venni, mit kaptál érte, miért paypal, milyen oldal vagy alkalmazás. Mindezt lehetőleg angolul, SZÉPEN és imádkozz a Paypal isteneknek. Ha pl egy virtuális itemet vettél volna így csináld: 1. Magyarázd el a játékot és miről szól 2. Magyarázd el a gazdaságot a játékban, mi hogy működik 3. mondd el mit vettél mennyiért hogy mifélét ehető-e sok szerencsét mert kelleni fog
2020. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!