Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a jobb, több kisebb odds...

Mi a jobb, több kisebb odds vagy egy nagyobb tét?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy hosszútávon úgyis csak bukni lehet
2020. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?
2020. máj. 27. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

1 essel egyetertek.


Pld:

Nagy szamok torvenye alapjan a fogado irodak mindig nyernek, hanem nem csinalnak.


A jatekgeppek szabalyozva vannak hogy a betett osszeg hany szazalekat adjak vissza

2020. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy párszor úgyis bejön egy bukó, aminek simán nyernie kellett volna, ha tudnád milyen biztosnak hitt meccseim mentek már el...aztán onnan nehéz visszajönni.

Ugyanolyan szerencsejáték mint bármi hasonló, lehet egy ideig pluszban is lenni akár, de hosszútávon úgyis elmegy, nekem ez a tapasztalatom. Az se sokat számít ha értesz hozzá meg figyeled a statisztikákat.

2020. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ment már el 1,01-2-3 is simán, mert hármas kötésben engedte, gondolhatod!
2020. máj. 28. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Több kisebb odds vagy egy nagyobb tét? Nincs köztük logikai összefüggés. Tapasztalataim szerint nem éri meg 1,6-nál kisebb odds-ot rakni, mert

1, alul magasabb a margin

2, maximum 60%-os ROI-t érhetsz el vele.

2020. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én csak szinten akarom tartani magam, nem a haszon a lényeg, csak az, hogy játszak.
2020. máj. 29. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Játsszál akkor!
2020. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!