Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt már, hogy hasonlóan...

Volt már, hogy hasonlóan dühített benneteket egy "főnök"?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy kis főnök aki mindig bent van (ellenben a tulajdonos nagyfőnökkel) de amikor ő elmegy szabadságra (általában 2 hétre) akkor van egy másik kinevezett kis főnök aki viszont egy inkorrekt balfék, mindenki utálja, egy igazi suttyó.És gyakran szemétkedik bizonyos emberekkel.

Az egyik munkatársamnak ma volt az utolsó napja mert felmondott, és a kis főnök (helyettes) ezt nem tudta, ma is ugyan úgy szemétkedett vele.

A pasas meg egy 100+ kilós figura, amúgy csendes, békés ember, sosem mutatott agressziót.

Viszont a mai szemétkedésnél délután 1-kor felállt, és egy olyan embertelenül nagyot bevert a "kis főnöknek" hogy az csak úgy repült, én pont láttam, órási volt.Bár elítélem az erőszakot, de ez nagyon tetszett.

Aztán közölte, hogy úgyis büntetlen előéletű, itt volt az ideje változtatni ezen is.

Úgy búcsúzott,hogy tudjuk hol lakik, oda küldhetik a rendőrséget otthon várja őket.

Estefelé mondta, hogy bevitték kihallgatni, és hogy bármi is lesz a vége megérte.

Ebben nem vagyok biztos, de ez számomra egy olyan jelenet volt amiről mindenki csak beszél meg álmodozik, és soha nem hallottam/láttam, hogy valaki megtenné.

Néha én is megtenném ezt vele, csak nyilván nem merem, mert nem ilyen vagyok.

Nektek mi a véleményetek arról aki ezt meglépi?



2020. máj. 29. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

"Nektek mi a véleményetek arról aki ezt meglépi?"


Az, hogy ugyanakkora senkiházi tróger sz/r alak, mint a kisfőnök

2020. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!